registrovaní na Head of Prague


Celkový počet registrovaných posádek (Number of registered crews): 87


Muži (Men M8+)

1.MTKMTKDedeyan Narek, Geszti Attila, Sandor Aron, Szeker Laszlo, Szell Domonkos, Szabo Marton, Vinko Gaspar, Szasz Gergely, Szasz Benjamin26.5
2.BajaBsscrowing Miskolczi Csaba , Molnár Miklós , Gagyi Norbert , Bóka Örs , Szalai Andor , Szőllősi Balázs , Cselinácz János , Derekas Ambrus , Litter Előd 21.8
3.Universität WienNeppl Rupert, Lewis Alexander, Philips Christoph, Mark Richter, Johannes Weberndorfer, Christoph Krofitsch, Prandl Lukas, Büll Leonhard, Froneberg Maren23.4
4.Austrian Rowing Federation Austrian Rowing Federation 1Chernikov Alexander, Bachmair Bruno, Haider Vitus, Haider Xaver, Lindorfer Lorenz, Stadler Jakob, Querfeld Rudolph, Hohensasser Gabriel, Beutelmann Axel25.9
5.Austrian Rowing FederationAustrian Rowing Federation 2Reininger Adrian, Hauser Paul, Nikolaus Strauss, Karlovsky Michal, Suckert David, Gillhofer Fabian, Öllinger Bernhard, Türke Paul, Ginterseder Carmen19.4
6.Inclusius Basterds ParanurdsWRC PiratDal Farra Enrico, Hörmansdorfer Hannes, Ziniel Gerald, Einberger Thomas, Kähler Lars, Strasser Benjamin, Ebner Thomas, Orth Martin, Socher Lilli 32.4
7.GYAC ManGYAC Gyori Athletic ClubGasztonyi Peter Laszlo , Boros Aron, Shah Amir, Nagy Bendeguz, Szabo Bence , Szigeti Roland , Csizmadia Adam, Dr. Papp Gergely Marton, Toth Daniel 20.3
8.Enzo Ferrari 2VK Slavia PrahaMax Ramdan , Martin "Vajný" Vajner, Olin Touš, Lukáš "Kobe" Kobera, Adam "Kulhy" Kulhánek, Vít Baldinus, Tomáš "Zobík" Zobal, Jan "Rohlík" Chlebovský, Martina "Lee Loo" Součková20.6
9.Munich 8Muenchener RuderclubWeigl, Ferdinand, Bialaschik, Thilo, Sulkic, Damir, Schönenecker, Jonathan, Wagner, Amadé, Meister, Maximilian, Ritter, Julian, Dahmen, Alexander, Schütte, Carolin24.4
10.VeslobandaVK Slavia PrahaPetr Nacházel, Erik Rimaszombati, Domink Schreier, Jaroslav Endršt, George Turner, Tomáš Apeltauer, Jiří Rašek, Martin Orgoník, Vítek Smítek35.9
11.Blesk MVK BleskHájek, Hudeček, Kvapil, Kouřil, Hladík, Uhl, Zindulka, GIESBRECHT, Zelenková22.6
12.Dukla Praha ONEDukla PrahaDočekal Matouš, Málek Vojtěch, Šnajdr Adam, Vikol Ruslan, Keller Štěpán, Čížek Jan, Mach Matěj, Kyncl Jakub, Perglerová Monika19.9
13.Dukla Praha TWODukla PrahaKopáč Jiří, Diblík Marek, Zima Filip, Neděla Dalibor, Šišma Tomáš, Fleissner Jan, Baldrian Václav, Nosek Daniel, Olivíková Eliška23.5
14.ČVK Praha mužiČVK PrahaLožek Samuel, Nový Michal, Čihoský Matěj, Oppitz Jiří, Růžička Hugo, Helešic Lukáš, Humpolec Michael, Vakoč Martin, Šalamun Pavel21.5


Ženy (Women W8+)

1.SimenonRSNB 1865Simenon Geneviève, Vanden Bossche Constance, Coulonvaux Marie Hélène, van Puyvelde Carine, teper Léa, Mattelet isabelle, Antonia Maxwell, Ana Gardcia, Myriam Detthioux50.9
2.GYAC WomenGYAC Gyori Athletic ClubMajsa Klaudia , Bencsics Hella, Sandor Zsofia, Angyal Zsofia, Ott Anna , Viandt Lena , Fazekas Fanni , Fehervari Eszter , Csiza-Pák Luca 17.8
3.Erster Wiener Ruderclub LIA 1EWRC LIA/RV Möve/RV AlemanniaMelanie Zach, Valentina Tollinger, Paula Horauer, Caroline Haginger, Chiara Halama, Henriette Ringleb, Katrin Stögmüller, Laura Arndorfer, Hannah Engelmaier25.4
4.Erster Wiener Ruderclub LIA 2EWRC LIALaura Boyer, Sara Brzeski, Ariane Blenkinsop, Elisabeth Gruber, Laura Kermer, Michaela Homzova, Theresa Zekoll, Marlene Haslinger-Frenzl, Carolin Arndorfer24.0
5.Ženy PERUNovyVK PERUN OstravaTkáčová Lenka, Michálkova Zuzana, Burdíková Habrluková Eliška, Michálková Adéla, Bartůnková Krystína, Fišerová Veronika, Michálková Kateřina, Martináková Barbora, Černáková Eva28.9
6.Zeptejte se TomášeNYMB/PARD/LSBR/BŘEC/JHRD/SLAV/ČVKP/VKSMHůlová Dana, Flamíková Pavlína, Novotníková Radka, Nedělová Markéta, Pospíšilová Michala, Neuhortová Kristýna, Heranová Lucie, Činková Veronika, Cihelková Tereza22.8
7.Victoria VSCVK Slavia PrahaNečasová Zuzana, Žabová Lucie, Zavadilová Alžběta, Pašková Simona, Jurková Marie Natálie, Žabová Anna, Antošová Lenka, Fleissnerová Kristýna, Perglerová Monika24.5
8.Blesk WVK Blesk, Třeboň, PardubiceNedvědová, Stoklasová, Remešová, Klímová, Vičíková, Howe, Skálová, Starostová, Zelenková21.6
9.SK HAMR + VK BLESKSK HAMR + VK BLESKŠANTRŮČKOVÁ, SOLAŘOVÁ, HARTMANOVÁ, NOVOTNÁ, KLIMKOVÁ, KROPÁČKOVÁ, PODRAZILOVÁ, PODRAZILOVÁ, MATOUŠOVÁ20.4


Junioři/Dorostenci (Junior JM8+ / Junior B JMB8+)

1.KW PEGAZKW PEGAZPawłowski Kacper, Syposz Dominik, Lofek Oskar, Męzia Bruno, Zajączkowski Wojciech, Bednarzewski Ignacy, Warkocz Jonatan, Andrys Tomasz, Czajkowski Franciszek15.9
2.GYAC U19 BoysGYAC Gyori Athletic ClubLenart Mate, Tóth Romeo , Glazer Mario , Gasztonyi Peter Laszlo , Boros Aron, Nagy Bendeguz, Csizmadia Adam, Shah Amir, Toth Daniel 16.4
3.Erster Wiener Ruderclub LIA EWRC LIAPhilipp Reisinger, Elias Hautsch, Max Kofler, Daniel Wagner, Theodor Ngyuen, Noé Plotitza, Julian Wienert, Aleks Svetina, Carolin Arndorfer16.5
4.Wiener BurschisEWRC LIA/WRC Pirat/WRK ArgonautenHippolyte Langlois, Niklas Liegler, Joe Koch-Daubrawa, Moritz Beran, Fabian Deak, Adam Cech, Tim Schulte-Umberg, Peter Horauer, Laura Boyer14.6
5.Spaghetti mafia Filip Snášel, Vít Smítka, Jan Tichý, Martin Ježek, Richard Krejčí, Martin Sedlák, Sam Bowers, Matyáš Rychnovský, Martina Součková 17.9
6.Blesk JMAVK BleskDOSTÁL, ŠRÁMEK, SKLENÁRIK, MACHÁČEK, JIRÁSEK, PRÁZNÝ, SYRŮČEK, GALYAŠ, KORF16.8
7.Blesk JMBVK BleskHouška, Novotný, Lukeš, Heinige, Němeček, Walter, Koželský, Kozák, Kafková14.5
8.Borci z Liťáku VK Slavoj Litoměřice + VK Roudnice n/LMikuláš (Miky) Šmerda , Adam (Kvaky) Kvašňák , Tomáš Král, Lukáš (Luky) Zadák , Ondra Záruba , Cedrik ( Céďa) Březnovský, Štěpán (Štěpa) Fronk, Miroslav (Voky) Vokálek , Nela Kalousová15.6
9.Hovězí wellingtonVK Bohemians, Jiskra Třeboň Kolář Vilém , Kocourek Petr , Herda Šimon , Pešina Ondřej , Janeček Tomáš , Čurda Martin, Lambl Hynek , Boldiš Adam , Kunertová Andrea 15.5
10.Zuzanky hoesJHRD+PŘER+LYSÁ+DĚČN+MĚLN+BLES+NYMB+LOKBHolický Jakub, Příkopa Jan, Macháček Tadeáš, Bureš Filip, Valsa Jan, Muška Matěj, Odstrčil Jakub, Prokš Adam, Vabroušková Zuzana15.3
11.ČVK Praha dorostČVK PrahaNovák Adam, Tomášek Jan, Dvorník David, Střelba Antonín, Houska Martin, Suchánek Lukáš, Novotný Marek, Holý Matyáš Jan, Fábera Samuel15.0
12.ČVK Praha juniořiČVK PrahaCarman Alex, Pastyřík Filip, Němeček Matouš, Syrovátka Lukáš, Janáč Kryštof, Hanzel Daniel, Gubien Marek, Fojtík Martin, Fábera Samuel16.5
13.Flagellum Dei VK SmíchovNeuman Václav, Hendrych Ondřej, Chleboun Marek , Herman Lukáš , Pleskač Jakub , Pleskač Jan , Hájek Filip , Mačura Kryštof, Knobová Kristýna16.5
14.Smíchovské béčkoVK SmíchovNavrátil Jakub, Jozič Alex, Mendlík Šťepán , Bernat Dan , Vanka Jáchym, Minařík Jan , Lukeš František, Spěšný Nikola, Pokoj Ondřej15.9


Juniorky/Dorostenky (Junior JW8+ / Junior B JWB8+)

1.WrocławiankiUKS MIELNIUM WrocławOsińska Wiktoria, Morawska oliwia, Wójcik Amelia, Wójick Julia, Dębska Marcelina, Frontczak Julia, Wojtowicz Magdalena, Żyła Julia, Nych Elena15.9
2.GYAC U19 GirlsGYAC Gyori Athletic ClubFuzi Zsofia, Fuzi Boglarka, Majsa Klaudia , Angyal Zsofia, Fazekas Fanni, Sandor Zsofia, Bencsics Hella, Viandt Lena, Csiza-Pák Luca 16.8
3.Erster Wiener Ruderclub LIA EWRC LIA/WRK ArgonautenFranziska Stögerer, Julia Vajda, Elizaveta Mazets, Johannah Vychytil, Elisa Beer, Anja Bartl, Nina Bartl, Isabella Loh, Peter Horauer15.5
4.Single LadiesČVK Brno + LS BrnoPetra Jakšová, Jitka Jurnečková, Anna Janíčková, Anna Marie Bartková, Veronika Levičková, Veronika Burešová, Martina Bartková, Eliška Hoplíčková, Tadeáš Kamínek16.3
5.Koblihy a šneci VK Smíchov/ VK Lysá n. LabemMartina Ledvinová, Kateřina Tůmová, Kateřina Kroužková, Zuzana Zemanová, Markéta Nováková, Veronika Rozová, Lucie Rabová, Hedvika Malečková, Lucie Nováková16.6
6.Blesk JWVK BleskŠlapáková, Kynclová, Folkmanová, Podrazilová, Bloudková, Dohnálková, Kepková, Vyhnalová, Kafková14.4
7.ROŠTĚNKY Z VIDLÁKOVA TJ Nera, KV KONDOR BrandSvobodová Kája , Jungová Míša, Majerová Robyn (tzv. Bobča) , Neubergová Péťa , Vojnová Eliška , Hladíková Maruška, Vojnová Terka , Minaříková Natálka , Mikeš Kubíček 2015.0
8.Sněhurka a osm trpaslíkůVK Bohemians + VK Lysá n. L.Šimánková Anna, Kavanová Ziva, Bláhová Helena, Kunertová Andrea, Vachková Veronika, Daňková Alena, Kulíková Zuzana, Kubátová Sofie, Žižková Eliška16.0
9.Aničkovský sandwichČVK Praha + SLAV + BOHM +ROUDGerhátová Anna, Lacková Jiřina, Brňáková Beata, Klapačová Edita, Hurníková Klára, Dohnalová Katřina, Plichtová Marie, Štěpánová Anna, Fáberová Kamila15.6


Veteráni (Masters MM8+)

1.InvalidenachterAkademische Ruderverein zu Leipzig e.V.Daniel Stegmann, Evgeny Kulagin, Sebastian Kehr, Sebastian Bachert, Jonas Held, Benjamin Zeibig, André Ihde, Thomas Henschel, Susanne Steuer39.6
2.IngoBerliner Ruder ClubPetry, Scott, Lauter, Frank, Andreas, Hermann, Brokat, Ingo, Scholle, Jürgen, Jachmann, Andreas, Rau, Joachim, Shenouda, Rene, Herlitz, Carsten64.1
3.VK Sĺňava PiešťanyVK Sĺňava PiešťanyKlčo Marian, Jurga Branislav, Obert Marián, Mičutka Peter, Drlička Eduard, Škulec Miroslav, Černák Tomáš, Vičan Andrej, Obertová Ľubica 46.1
4.Zelené pekloVK BohemiansBalner Jan, Kudera Petr, Janouš Vít, Černák Vojtěch, Sýkora Pavel, Vesecký Jan, Juračka Vladimír, Cígler Jiří, Králová Jindřiška51.4
5.Deutscher Ruder Club v. 1884, HannoverDRC HannoverPhilipp Höfer, Tobias Cantz, Christopher Pieper, Sven Schubert, Tom Otis Brandes, Milan Dzambasevic, Hans-Peter Trojek, Fabian Wolff, Jana Hülsmeier35.6
6.GYAC Master ManGYAC Gyori Athletic ClubSzalai Andras, Lovass Mark, Porubszky Norbert , Jr. Lacsik Peter , Lacsik Peter, Kokas Laszlo , Forrai David, Fazekas Tamas, Csiza-Pák Luca 39.8
7.Rgm. Pirnaer RV / Münchener RSV BayernPirnaer RV 1872 eVHoffmann, Lutz, Salmen, Christian, Achilles, Mario, Liebsten, Toralf, Fahner, Sven, Wiedner, Uwe, Reimo, Benedict, Burkhard, Rainer, N.N.56.3
8.VK Slávia STU BratislavaVK Slávia STU BratislavaPeter Hlavatý, Martin Petrík, Roman Čerepkai, Oto Gažovič, Jakub Herhonek, Ondrej Hambálek, Miroslav Mráz, Peter Schickhofer, Adam Baxa48.0
9.Kráska a dědciVJ SLAVIA PRAHA, VK LYSÁ NAD LABEMJan Štancl, Pavel Lorenc, Josef Šulc, Jiří Knopp, Václav Zitta, Vítězslav Huja, Rostislav Blahout, Jiří Mak, Anežka Janatová56.0
10."G" géantsMarly-Vich-Nantes-Bohm-LS Brno-Nerat-HamrPokorný Pavel, Ertel Jiří, Burda Vladimír, Brunhofer Jaromír, Fage Jean-Marc, Vassort Patrick, Giecold Krzysztof, Maniglier Eric, Čermák Matěj65.5
11.Masters SVKSlovenský veslársky klubStarzl Juraj, Vajda Peter, Žemla Boris, Vaníček Juraj, Chudík Andrej, Pospíšil Tomáš, Roth Peter, Brozman Martin, Obertová Ľubica46.4
12.masters ČVK Praha a spol.ČVKP + JHRD + VKSMTomášek Jindřich, Vacovský Lukáš, Malinský Pavel, Božek Ivo, Pohl Tomáš, Vido Richard, Drnek Tomáš, Mátl Petr, Novák Adam44.8


Veteránky (Masters MW8+)

1.ONDINADELLE ARMI ASDMAGNOTTI ANNUNZIATA, IELPO FEDERICA, MIRRI NOVELLA, CIOTOLA LAURA, CAPASSO FABIANA, PELLACCHIA CINZIA, FERRUCCIO ALESSIA, GAROFALO ANI ELISA, LO SCHIAVO BEATRICE54.5
2.ITALIAROMA MIX CLUBGuzzo Giuseppina, Garulli Emanuea, Gianzi Daniela, Calabria Sveva, Verdesi Giovanna, Manni Ada, Calò Cristina , Cacciotti Anna Maria, Lo Schiavo Beatrice 59.1
3.Holky ze světaČVKB+TŘEB+BOH+PARDZuzana Příhodová, Darina Grexová, Zdena Ouředníčková, Vladka Mrázková, Zdenka Sieberová, Marie Zeithaimlová, Magda Gutwillinger, Dáša Fialová, Tereza Tesařová57.3
4.SLAVIA WOMEN MASTERSVK Slavia PrahaDrdáková Hana, Pěkná Oldřiška, Mrhálková Michaela, Mašátová Jitka, Varhulíková Ivana, Vajnerová Hana, Norková Zdenka, Malečková Hedvika, Víchová Sára59.3


Mixy (Mix 8+ Open)

1.MittelschulachterRC BadenOlivia Chianese, Tamasha Pascali, Jonas Blunschi, David Venzin, Till Klamer, Myriam Schüpbach, Jessica Granchi, Marlene Rofka, Jonathan Kaufmann19.3
2.HochschulachterRC BadenFlorian Frei, Tanja Berger, Gian Andrea Guidi, Joanna Wesniuk, Jelle Schutter, Raphael Strebel, Matthias Huber, Carole Allenbach, Sheetal Vattathara22.9
3.ŠarkaniVK Sĺňava PiešťanyJurga Viktor, Klein Alex, Gono Oskar, Škulec Marcel, Gono Sofia, Malíková Gréta, Šipekyová Nela, Weiszová Simona, Jurgová Erika14.8
4.kilianRSNB 1865De Coninck Kilian, Gregoire Anntoine, Charlier Pierre, Latour Philippe, Pets Nathalie, Storm Sebastien, Pierard Marie Luce, Smids Sophie, Blanckaert Jean Pierre45.1
5.Pulled BoarsWRC PiratSumper Kristina, Heiß-Ziegler Carolin, Franz Isolde, Kleimann Sylvia, Ibarbia Pablo, Murlasits Thomas, Freiberger Norbert , Peterle Mattia, Socher Lilli 43.3
6.Pardubický docmrndČVK PardubiceŠanda Vojtěch, Štěrbová Natálie, Horáková Karolína, Stýblo Jan, Pustějovský Tomáš, Panchártek Tomáš, Štorková Vladimíra, Janštová Terezie, Snopková Gabriela17.1
7.KRISÁCILS BrnoAnna Přikrylová, Barbora Kárová, Nikolas Ullrich, Tomáš Vodička, Lenka Studená, Zuzana Pazourková, Martin Dufek, Adam Lízal, Milan Stošek19.6
8.TATRA NEZNÁ BRATRAVK SmíchovČervinková Lucie, Hrůzová Jana, Klauzová Petra, Jakub Horváth, Andělová Eliška, Kada František, Douša Tomáš, Jan Frolík, Nováková Lucie39.4
9.GYAC MIX Master 8+GYAC GYőrVinczéné Borbély Zsuzsanna, Fodor Beatrix, Varga Nagy Veronika, Király Tamás, Bihari György, Tóth György, Vincze Zoltán, Klausz Orsolya Zsuzsanna, Pák Eszter50.6
10.HoP21KVM1881 MĚLNÍK a VK BOHEMIANSJakoubková Jana, Kratinová Renata, Valsová Zuzana, Hájková Pavla, Ryšavý Jiří, Jakoubek Aleš, Job Peter, Hradecký Rudolf, Vránek Miřatská Petra47.6
11.Áčková SlavieVK Slavia PrahaGrabmüllerová Adéla, Henebergová Klára, Papp Přemysl, Šum Mikuláš, Votruba Vojtěch, Piskoř Přemysl, Švejdová Eliška, Janíková Agáta, Motlová Anna Carolina21.1
12.Blesk JmixVK BleskPoršová, Seböková, Jonášová, Novotná, Dobiáš, Jandl, Vlček, Vágner, Kafková16.3
13.Litoměřická apokalypsaVK Slavoj LitoměřiceOtakar Hamerník ml., Mikoláš Brabec, Aneta Krejčová, Nela Kalousová, Matyáš Kynšt, Matouš Bělohlávek, Barbora Marešová, Anna Illichmannová, Ana Sofia da Palma16.8
14.Litoměřický dynamitVK Slavoj LitoměřiceVanda Hříbalová, Monika Mertlová, Otakar Hamerník st., Mojmír Dadejík, Jan Vahalík, Michal Březina, Pavla Krejzová, Tereza Krejzová, Sisi Myslíková35.0
15.Čvk PrahaČvk PrahaHoffmanová Diana, Rezková Lucie, Malák Filip, Silin Nikolai, Pinc Dennis, Řehořek Marek, Parpel Jasmine Joan, Kvačková Sofie, Fáberová Kamila20.4
16.Co dům dal ...TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.Michael Štorek, Jana Arnoštová, Jan Čech, Šárka Čechová, Hana Pavlásková, Arnošt Trtúšek, Tereza Lamprechtová, Jiří Odstrčil, Eva Varvařovská38.1
17.Tvoje mámaVK BohemiansŠimková Denisa, Ryšavá Klára, Šimková Lucie, Zeithammerová Ema, Švec Ladislav, Knorr Rudolf, Plášil Jan, Knytl Jakub, Boldišová Ella19.1
18.ULTRAS VK SmíchovKafková Věra , Cihelková Tereza, Andělová Eliška, Zbíralová Martina, Čáp Jiří, Šabata Vojtěch, Mráz Tomáš, Moláček Jan, Knobová Kristýna24.1


8+X Open

1.Blue mamasVK BleskŠímová Tereza, Kortusová Lucie, Včelařová Hana, Dohnálková Irena, Laštovková Marcela, Novotná Marie, Zahradníková Petra, Kluganostová Martina, Horad Antonín44.3
2.Lepší půlka koněČVK PardubiceKiacová Veronika, Vlastníková Věra, Příhodová Kateřina, Vágner Marek, Kostříž Václav, Jech Miroslav, Štěpánková Zuzana, Kubrycht Martin, Lukošík Filip28.6
3.Co doma zbyloTJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.Anna Pavlásková, Jarosla Čech, Markéta Forejtová, Vojtěch Kopačka, Jan Landa, Matěj Smejkal, Alexandra Laubová, Adéla Bartáková, Žofie Radechovská15.1
4.Blesk miniVK BleskWeinholdová, Kopecká, Budilová, Tůmová, Somol, Sedlák, Kovařík, Kučera, Horad13.0
5.Mišmaš na poslední chvíliVK Vajgar, VK Slavia, Jiskra Třeboň, VK OlomoucBlanka Vařeková, Zuzana Valsová, Mátlová Barbora, Žižková Pavlína, Linhart Matěj, Zitta Václav , Huja Vítězslav , Kučera David, Klímová Eva31.9


8+ GIG

1.Brandejský giga ptáciKV KondorAleš Martin, Volf Martin, Bílek Martin, Toman Aleš, Novotný Petr, Kvapil Luděk, Rych Jiří, Jakub Štencl, 42.5
2.DiscovolanteVK BleskOndřej GABRIEL, Petr ŠTYLER, Jan WALLISCH, Jaroslav STAROSTA, Marek PODRACKÝ, Vít ŠVADLENKA, Jáchym Martinek, Filip Schmidt, Daniel PAULÍN46.5